UA

Навчальний посібник отримав рецензію

Тетяна Бикова, кандидат історичних наук, науковий співробітник відділу історії України 20–30-х рр. ХХ ст. Інституту історії України НАН України написала рецензію на Навчальний посібник «Історія Криму та кримськотатарського народу»

По словах історика, саме «питання висвітлення справжньої історії кримських татар є дуже важливим в умовах сучасного загарбання Криму Російською Федерацією».

«Посібник складається з дванадцяти розділів, у яких зображена історія Криму та кримських татар від появи на цій території першої людини до незаконної окупації півострова російськими військами та сучасного важкого становища, в якому опинився корінний народ півострова. Кожний розділ написаний простою, цікавою та легкою для сприйняття мовою. Ці нариси містять величезний фактичний матеріал, який автори взяли з багатьох різноманітних джерел: архівів, наукової та науково-популярної літератури, місцевої періодики й мемуарі», – відзначає Тетяна Бикова.

Нагадуємо, що навчальний посібник – це один з продуктів проєкту “Освітній курс. Кримська татари: Історія. Культура. Мистецтво” ГО «Кримська родина» за підтримки УКФ. Посібник видано українською та кримськотатарською мовою загальним накладом 1000 примірників.